Kayıt ol, yeni oyunlar oyna.
Giriş Yap.
Şifremi Unuttum
facebook ile bağlan
Şifremi Unuttum
Giriş Sayfası
Bildirilen Oyun : Çocuklara Florür Uygulaması Zararlı Mı?
Bildirilen Sayfa :
Detay :
3f6a11

flor uygulaması

Bugün son zamanlarda hakkında birçok bilgi kirliliği bulunan çocuklarda florür uygulamasına değineceğiz. Florür doğada birçok yiyecek maddesi ve birçok malzemenin içerisinde bulunan ve fazla miktarlarda alındığında vücuda birtakım zararları olan bir elementtir. Bununla birlikte diş ve kemikler açısından belirli miktarlarda florür vücudumuzda bulunmakta ve bu yapılara katkı sağlamaktadır.

(daha&helliip;)

Çocuk Sağlığı29 Ağustos 2016

images

Çocuk sağlığı geleceğin yetişkinleri olacak olan çocukların gelişiminde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çocukların sağlıkları açısından anne ve babaların üzerine büyük sorumluluklar görevler düşmektedir. Çocuklar rahatsızlıklarını huzursuzluklarını özellikle ağlayarak belli ederler. Aslında bu ağlama bir huzursuzluk sinyalidir ve mesaj anne ve babaya iletilir. Ancak ağlamanın belli bir nedeni yoktur. Birçok nedeni olabilir. Karın ağrısı, baş ağrısı, sinüzit gibi birçok rahatsızlık nedeni ile ağlayarak mesaj verebilirler.

(daha&helliip;)

Çocuk Oyunları28 Ağustos 2016

b_korebe

Gelecekteki hayatımızı belki de en çok şekillendirecek olan şey çocukluk yıllarımızda oynadığımız oyunlardır. Çünkü her ne kadar basit gelse de bu çocuk oyunları hem sosyal kişiliğimizin gelişmesini sağlıyor hem de insan ilişkileri konusunda düzgün ve ahlaklı bir biçimde gelişmemizi sağlıyor. Çocuk oyunları aktif ve bilinçli olarak üç yaşından sonra başlamaktadır. O yaşa kadar daha çok bireysel ve etrafındaki nesneleri tanımaya yönelik araştırma evresinde olan çocuklar üç yaşından sonra paylaşma ve yardımlaşmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

 

(daha&helliip;)

bahçeşehir evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat acıbadem evden eve nakliyat bostancı evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat